Prodej Písku Praha

Firma Pavel Jančovič likvidace a odvoz odpadu vznikla v roce 2010 v oblasti odvozu odpadu,, suti, zeminy a komunálního odpadu. Naše firma se nachází na Praze 9 a hlavním oborem Naší firmy je odvoz odpadu a odvoz suti. Služby, které provozuje firma Pavel Jančovič provádíme vozy Avia

Zabýváme se kontejnerovou dopravou s vanami 3-10m3. Poskytujeme likvidaci a odvoz odpadu a suti. Vyklízíme byty, půdy, zahrady a sklepy. Zajištujeme také prodej a dovoz písků, štěrků, betonů. Jezdíme po celé Praze a okolí (Brandýs n/L, Říčany, Klecany, Úvaly, Kostelec n/L, Neratovice...) po domluvě kamkoliv.

 

Zabýváme se také:

Vyklízení, nakládání kontejnerů

Zabýváme se také vyklízením sklepních prostorů a půdních prostor. Tuto činnost provozujeme ručně nebo strojem. Nás pracovník kontejner naloží a odvoz odpadu provedeme v souladu se zákonem. Naší nejhlavnější činností je „ ODVOZ ODPADU, ODVOZ SUTI, LIKVIDACE ODPADU.

Povolení na odvoz odpadu

Pro tuto činnost máme veškeré potvrzení od magistrátu hlavního města Prahy. Pokud máte doma nějaký odpad a nevíte co s ním?? Neváhejte kontaktovat Firmu Pavel Jančovič Likvidace a odvoz odpadu, které Vám za velmi výhodných podmínek vše zařídí.

Odvoz smíšeného odpadu

Odvoz smíšeného odpadu odpadu, na který používáme kontejneru o rozměru 3 – 10 m3 probíhá tak, že Vám kontejner přistavíme, vy si ho sami naložíte, nebo požádáte Naší firmu Pavel Jančovič likvidace a odvoz odpadu a my Vám odpad naložíme.

Odvoz suti

Na odvoz suti používáme kontejnery o rozměrech 3 m3. V případě naložení kontejneru sutí Nás neváhejte kontaktovat a za výhodných podmínek Vám kontejner naložíme.

Odvoz bio odpadu

Poskytujeme také odvoz Bio odpadu (tráva, listí, větve,), na který používáme kontejnery o rozměrech 3 – 10 m3

 

Poskytujeme zákazníkům kompletní servis - naši technici jsou Vám plně k dispozizi 24 hodin denně !

 

Při odvozu kontejneru Vám vydáme příslušné potvrzení o likvidaci odpadu, které je nezbytné např. Při kolaudaci domu atd.

Služby, které nabízím firma Pavel Jančovič likvidace a odvoz odpadu jsou určeny nejen pro velké firmy, ale i pro malé a stření podnikatele a soukromé osoby.

Rozhodnete se Pro odvoz odpadu? Odvoz suti? Neváhejte Nás kontaktovat se vším Vám rádi poradíme. Po dohodě Vám tentýž den kontejner přistavíme popřípadě i naložíme.

Pro stálé zákazníky a poskytujeme zajímavé slevy, slevy poskytujeme Na Praze 9 a okolí Čakovic

Neváhejte kontaktovat Firmu Pavel Jančovič likvidace a odvoz odpadu NONSTOP. Rádi Vám vyhovíme za nejlepších podmínek a podřídíme se Vašemu harmonogramu.

Odvoz odpadu Neprovádíme jen V Praze ale i v okolí Prahy.